Відвідування сімей та здійснення профілактичної роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 15.07.2021 14:54

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах» та з метою раннього виявлення сімей та осіб, що опинилися в складних життєвих обставинах, 14 липня  фахівцем із соціальної роботи КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Катериною Бурковською спільно із головним спеціалістом служби у справах дітей Світланою Савчук на території сіл Тростянчик та Гордіївка було відвідано 5 сімей, в яких виховується 8 дітей.

У ході проведеної роботи з батьками проведено профілактичну роботу щодо формування навичок відповідального батьківства, ведення здорового способу життя, дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання.