Привітання селищного голови Людмили Червонецької з Днем бухгалтера

Дата: 16.07.2021 08:14

Шановні бухгалтери! Вітаю вас з професійним святом!

Це професія найбільш точних і прагматичних людей в цьому світі! Без яких не може обійтись мале, чи велике підприємство, установа, чи організація. І само собою, ми не уявляємо собі нашу селищну раду, без вас – дорогі бухгалтери. Адже без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки Тростянецької селищної територіальної громади та держави загалом.

Бажаю в будь-якій ситуації тримати баланс, не втрачати з уваги жодної цифри і значення, роботи без труднощів і помилок, а життя – з достатком і позитивним сальдо, стабільного успіху на роботі, бездоганної звітності та правильної документації. Терпіння вам, працьовитості, побільше приємних сюрпризів, веселих зустрічей та радісних емоцій!

Нехай ваша професія радує благополуччям, робота приносить задоволення та колеги цінують за важливість праці! Щоб вас завжди супроводжувало щастя і удача, міцне здоров’я, кохання, мир, добро!

З повагою,

Селищний голова     Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА