Привітали з професійним святом бухгалтерів

Дата: 16.07.2021 14:37

Сьогодні, з нагоди професійного свята - Дня бухгалтера України – у адміністративному приміщенні виконавчих органів Тростянецької селищної ради пройшли урочистості.

Під час святкового заходу селищний голова Людмила Червонецька щиро привітала бухгалтерів з їхнім професійним святом.

«Для людей, які присвятили себе обліковій справі, це особливий та значний день. Він є визнанням важливої ролі усіх тих, хто служить державі у справі зміцнення її економіки. Адже, професія бухгалтера є однією з найбільш значущих для діяльності будь-якого підприємства, установи чи організації. Від людей цієї відповідальної професії, а саме від вас залежить злагоджена робота усіх сфер соціально-економічного життя нашої територіальної громади. Адже, ви забезпечуєте чіткий контроль її фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте фінансовий пульс.» - підкреслила Людмила Іванівна.

Відповідно до подань керівників структурних підрозділів виконавчих органів та комунальних закладів селищної ради  грамотами були нагороджені найкращі фінансисти за їх професіоналізм, високу відповідальність за доручену справу.

На адресу бухгалтерів пролунали музичні подарунки від працівників Тростянецького селищного комунального Центру культури та дозвілля.