Вітаємо тренерів з професійним святом!

Дата: 19.07.2021 09:25

В Україні з’явилося нове свято – День тренера.

24 червня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 263/2021 «Про День тренера».

Це дуже довгоочікувана подія для великої спортивної родини нашої держави. День тренера обов’язково має бути!

Це професійне свято українських фахівців, які готують наших спортсменів до найважливіших змагань в їх житті. Ми глибоко цінуємо їхній внесок в розвиток як місцевого, так і державного спорту.

Тренер займає заслужене почесне місце, як та людина, яка зробила неосяжну кількість дітей, підлітків, молоді, спортсменів з обмеженими можливостями тощо тими, ким вони є сьогодні. Всіма своїми високими результатами спортсмени зобов’язані саме своїм наставникам.

Відтепер в Україні 19 липня відзначатимуть День тренера.

Така дата обрана тому, що саме в цей день в 1996 році Україна вперше взяла участь в Олімпійських іграх, як незалежна держава і самостійна команда.

Шановні тренери Тростянецької селищної територіальної громади!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Бажаємо вам на обраному вами тернистому шляху міцного здоров’я, натхнення у відточуванні майстерності ваших спортсменів та підкоренні найвищих висот спортивного Олімпу, талановитих цілеспрямованих вихованців, підтримки їхніх батьків та небайдужих людей, родинного благополуччя, щастя, стабільності, втілення найзаповітніших мрій та виповнення найомріяніших.