Створення комфортних умов: триває поточний ремонт класних приміщень Ілляшівської школи

Дата: 20.07.2021 14:31

Для дітей розпочалися літні канікули, але працівники закладу, батьки, педагогічний колектив не витрачають часу на відпочинок. Усі працюють над проектом «Створення комфортного освітнього середовища».

Активно триває  підготовка до нового навчального року в Ілляшівському закладі загальної середньої освіти.

Спільно із батьками зроблено ремонт у класних кімнатах учнів 1-10 класів.  Працівниками закладу ведуться ремонтні  роботи  у інших навчальних кабінетах, коридорах та рекреаціях, вбиральнях, спортивному залі, їдальні, бібліотеці.

Цього року  осучаснено та удосконалено інтер’єр комп’ютерного кабінету, створено сучасний простір у класі для першачків  2021-2022 навчального року відповідно до Нової української школи.

Особлива увага до шкільної їдальні. Умілими руками працівників  кухні і шпаклюється, і фарбується, і миється, і оформлюється сучасний дизайн.

А ще ж потрібно і про пришкільну територію подбати: покосити, прополоти, на ділянках просапати. І тут також працюють усі спільно.

Ми щиро дякуємо всім, хто приклався до ремонту словом, ділом, думкою.

Очікуємо діток на новий навчальний рік у просторих оновлених класах в рідній школі.

Ілляшівський ЗЗСО І-ІІІ ст.