Зміни в проведенні вакцинальної кампанії проти Сovid-19

Дата: 21.07.2021 15:12

Для проведення вакцинацій сертифікованими та дозволеними до використання вакцин на території України проти COVID-19 здійснено наступні зміни:

• в Тростянецькій АЗПСМ працює постійний щеплювальний пункт щоденно з 09.00 год до 15.30 год., крім вихідних та святкових.

Вакцина – Коронавак, виробник Китай, однодозова та вакцина (обов’язково потребує попереднього запису) Pfizer/BioNTech, виробник Бельгія, 6-ти дозова.

• в приміщенні Центру культури та дозвілля Тростянецької селищної ради (адреса – смт. Тростянець, вул. Соборна, 56) І поверх (Будинок культури) організовано Центр вакцинації населення.

Вакцина – Коронавак, виробник Китай, однодозова та вакцина (обов’язково потребує попереднього запису)  Pfizer/BioNTech, виробник Бельгія, 6-ти дозова.

Графік роботи  - з 09.00 до 13.00 год щоденно, включаючи вихідні.

• В амбулаторіях населених пунктів Ілляшівка, Капустяни, Северинівка, Летківка, відкриваються щеплювальні пункти.

Вакцина – Коронавак, виробник Китай, однодозова

Графік роботи - з 09.00 год до 15.30 год щоденно, крім вихідних та святкових.

Контингент – 18 років і старше.

Щеплення можуть отримати всі бажаючі.

Для попереднього запису  на щеплення та отримання додаткових консультацій необхідно звернутися по телефону на рецепцію Тростянецької АЗПСМ (реєстратор Наталія) по   телефону – 067-80-84-618 або 067-42-45-835 в робочий час, крім суботи та неділі або до свого сімейного лікаря.

КНП «Тростянецький РЦ ПМСД»