Над фонтанною площею селища замайорів Олімпійський прапор

Дата: 23.07.2021 16:22

23 липня на фонтанній площі в смт Тростянець з нагоди відкриття XXXIІ Олімпійських ігор у м. Токіо (Японія), з метою розвитку олімпійського руху і пропаганди здорового способу життя, в рамках Всеукраїнського проєкту НОК України для залучення більшої кількості дітей, юнацтва та молоді та всіх верст населення до занять фізичної культури Тростянецька селищна територіальна громада долучилася до Всесвітньої акції «Підняття Олімпійського прапора».

На заході був присутній секретар селищної ради Олег Ткач та чемпіонка України з боїв без правил, учениця 10 класу Ілляшівського ЗЗСО І-ІІІ ст., член православного спортивного клубу на честь Преподобного Іллі Муромця - Яна Шелемба, яка у своїй промові зазначила:

«Олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами та континентами.

Я є учасником спортивного клубу Преподобного Іллі Муромця в с. Ілляшівка, я виграла на Чемпіонаті України, з ММА боїв без правил який проходив в місті та виборола I-II місця і мені надано право представляти Україну на Чемпіонаті світу 28 липня.

У кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти потрібно мати велике бажання і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії.

Хочу побажати українським олімпійцям відмінної спортивної форми, майстерності та мужності.

І нехай кожного з нас супроводжує олімпійське гасло: «Швидше – вище – сильніше».

Відділ молоді спорту туризму та охорони історико-культурної спадщини