Оголошення щодо проведення конкурсу на визначення автомобільного перевізника на регулярних автобусних маршрутах загального користування

Дата: 26.07.2021 14:57

Відповідно до п. 28 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, виконавчий комітет Тростянецької селищної  ради оголошує про проведення конкурсу на визначення автомобільного перевізника на міському  та приміських регулярних автобусних маршрутах загального користування.

Організатор перевезення – виконавчий комітет Тростянецької селищної  ради.

Об’єкт конкурсу – автобусні регулярні  маршрути загального користування.

Тростянець АС-Тростянецька ЦРЛ

Щоденно, крім суботи

Тростянець АС-с. Велика Стратіївка

Інтервал руху (хв.)

Відправка  в 07год.20 хв  та 17 год.20 хв.

Щоденно, крім суботи та неділі

Найменування кінцевих зупинок

Тростянець АС-с. Скибинці (через Гордіївку)

Інтервал руху (хв.)

Відправка  в 07год.10 хв  та 12 год.10 хв.

Щоденно, крім суботи та неділі

Тростянець АС-с. Демидівка

Відправка  в 06год.30 хв

Четвер, неділя

Конкурс буде проведено згідно Умов організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, затверджених рішенням виконавчого комітету Тростянецької селищної  ради № 98 від 20.05.2021 р., а також у відповідності до вимог чинного законодавства.

Порядок отримання необхідної інформації про об’єкт та умови конкурсу

Інформацію про об’єкт та умови конкурсу та бланки необхідних документів можна отримати у відділі містобудування, житлово-комунального господарства, земельних питань, Тростянецької селищної  ради (каб. 4, вул. Соборна 77, смт. Тростянець, Вінницької обл., 24300). Довідки з питань проведення конкурсу можна отримати за номером телефону: 0687272278

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – 26 серпня  2021 року до 16:00.

Прийом документів здійснюється за адресою: каб. 4, вул. Соборна 77, смт. Тростянець, Вінницької обл., 24300. Режим роботи: понеділок – четвер з 09:00 до 17:00, п’ятниця з 09:00 до 15:45. У вихідні та святкові дні прийом документів не проводиться.

Початок  засідання конкурсного комітету (розкриття конвертів (пакетів) № 2 із поданими документами) – 27  серпня 2021 року о 14 год. 30 хв. в залі для засідань Тростянецької  селищної  ради, за адресою: вул.Соборна, 37, смт. Тростянець.

Плата за участь у конкурсі на визначення автомобільного перевізника на об’єкт конкурсу – міський регулярний маршрут № 1, та приміські маршрути №2, №3 та №4 учасниками конкурсу не вноситься.