Призначено керівництво управління освіти, культури, молоді та спорту селищної ради

Дата: 26.07.2021 22:15

Сьогодні до виконання своїх посадових обов'язків приступили новопризначені начальник та заступник начальника управління освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Олена Пунько та Тетяна Жемчужнікова.

Пунько Олена Дмитрівна закінчила Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання та психологія та здобула кваліфікацію учителя початкових класів, практичний психолог у закладах освіти. Стаж роботи на керівних посадах - понад 10 років. Загальний трудовий стаж понад 24 роки. До призначення на посаду начальника управління працювала заступником директора з навчальної роботи Тростянецької СЗШ I-III ст. №2.

Жемчужнікова Тетяна Володимирівна закінчила Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького  і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Українська мова та література» та здобула кваліфікацію філолога, викладача української мови і літератури та зарубіжної літератури. Стаж роботи на керівних посадах понад 2 роки. Загальний трудовий стаж понад 25 років. До призначення на посаду заступника начальника управління працювала начальником відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму Ободівської сільської територіальної громади.