Здійснення профілактичної роботи із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 30.07.2021 21:55

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 №585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах» та з метою раннього виявлення сімей та осіб, що опинилися в складних життєвих обставинах, 29 липня  завідувачем відділення соціальної роботи КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Аліною Широкожуховою спільно з головним спеціалістом служби у справах дітей Світланою Савчук та інспектором сектору ювенальної превенції Гайсинського РУП Борисом Дідуром було відвідано 3 сім’ї, в яких виховується 6 дітей та які проживають на території сіл Летківка, Буди, смт Тростянець.

За результатами обстеження з’ясовано, що батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки, а саме: нехтування санітарно-гігієнічними нормами проживання, недотримання режиму харчування дітей, залишення дітей без нагляду.

Інспектором сектору ювенальної превенції Гайсинського районного управління поліції було складено 2 протоколи за ст. 184 Кодексу України про Адміністративні правопорушення ( невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»