Мрія про найкращу школу нікого не оминає

Дата: 02.08.2021 13:45

Кожен учень хоче навчатися у хорошому закладі, усі батьки дбають, щоб їхні діти мали все найкраще. Школа має бути для дитини храмом душі, а храм – це не тільки дім, а почуття, які тебе зігрівають, дають тобі силу жити й усе перемагати.  Мета всіх учасників  освітнього  процесу – створити в кожному класі і в школі родинний мікроклімат, який допомагає на уроках, на перервах, у невимушених бесідах створити таку атмосферу шкільного життя, яка ріднить.

Школа  створює умови для взаєморозуміння добрих починань і діянь батьків, учителів усіх друзів школи, а також робить акценти на тому доброму, талановитому, що є в кожній дитині.

Літня пора – це пора коли кожна школа оновлюється, щоб здивувати своїх вихованців. Це здивування потребує матеріальних затрат, підтримки батьків, спонсорів, громади.

У цьому році наша школа отримала дофінансування по проєкту «Капітальних ремонт фасаду Глибочанської СЗШ І-ІІ ступенів (заміна віконних блоків)»: 100 тис. грн державної субвенції місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій (за сприяння народного депутата України Миколи Кучера) та 100 тис. грн від ВБФ «Фонд Сергія Тігіпка».

Директор Глибочанського ЗЗСО І-ІІ ст.         Валентина Дригант