Проведено оперативну нараду
02 серпня відбулась нарада селищного голови з керівниками управлінь, відділів селищної ради, комунальних закладів та установ, старостами.
Відповідно до порядку денного про роботу комунальних закладів, установ протягом січня - липня 2021 року, проблеми, завдання інформували директор комунального закладу "Тростянецька селищна публічна бібліотека" Марія Дереш, директор Тростянецького селищного комунального Центру культури і дозвілля Світлана Осоховська, директор комунальної установи Тростянецької селищної ради «Тростянецький трудовий архів» Любов Шевчук, директор комунальної установи "Тростянецький селищний інклюзивно-ресурсний центр" Валентина Діденко.
З першочерговими заходами та підготовкою оптимізації мережі закладів освіти присутніх ознайомила начальник управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Олена Пунько.
Начальник управління фінансів селищної ради Тетяна Коломієць та начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер апарату селищної ради Любов Гаврилюк довели до відома запрошених аналіз виконання дохідної та видаткової частин бюджету за 7 місяців 2021 року в розрізі громад.
Головний лікар КНП «Тростянецький РЦ ПМСД» Володимир Пересунько акцентував увагу присутніх на проведенні вакцинації від COVID-19.
Володимир Андрійович зазначив, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України, у разі потрапляння регіону у жовту, помаранчеву чи червону зону, навчальний заклад зможе працювати у звичному режимі лише за умови, якщо 80% персоналу будуть вакциновані.
Також головний лікар повідомив, що на території громади працює 8 пунктів щеплення, вакцина є у достатній кількості.
За результатами наради селищним головою Людмилою Червонецькою дано ряд доручень керівникам управлінь, відділів, комунальних установ, закладів та старостам.