Капустянський дитячий садок відновив роботу

Дата: 02.08.2021 23:45

Дитячий садок – це невтомна й самобутня країна малечі. Це той світ, у якому дитина живе в найважливіший період свого розвитку. І від того як їй тут живеться, залежить не лише її майбутнє, а й майбутнє родини і всієї країни.

Дошкільний навчальний заклад, після перерви на поточний ремонт, 02 серпня відкрив  свої двері для малечі. Колектив закладу, на чолі із старостою Олексієм Мізернюком, потрудились на славу. Ремонт приміщення зробили власними силами. А це і поклейка шпалер, фарбування, штукатурка і побілка стін зовні тощо. Загалом на це було використано близько 5 тисяч гривень, передбачених бюджетом на розвиток дошкільної освіти. А що стосується зовнішніх робіт, то заклад потребував значних вкладень, які не були передбачені бюджетом, тому вкотре адміністрація закладу звернулась з проханням допомогти до директора СТОВ «КОЛОС»  Валерія Темрієнка, який вже багато років є благодійником для закладу.

Завдяки Валерію Олександровичу зроблено поточний ремонт фасаду, облаштувано ганок, алеї для діток, встановлено натяжну стелю в спальні кімнаті закладу.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.