8 серпня – День будівельника

Дата: 08.08.2021 06:17

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України…» згідно з Указом Президента України №273/93 «Про День будівельника». Відзначається щорічно з 1993 року в другу неділю серпня.

Будівельників вважають представниками однієї з найбільш мирних, творчих професій у світі. Вони не тільки зводять нові будівельні об’єкти, але ще і реконструюють, відновлюють старі.

З розвитком нових технологій, робота будівельників стає все більш ефективніше, проте це все одно залишається одним з найбільш трудомістких занять.

Всі знають, що хороші будівельники завжди високо цінувалися. Будь-який керуючий фахівець скаже, що високий професіоналізм будівельника — це запорука високої якості вироблених ним робіт.

Професійне свято відзначають всі, хто так чи інакше причетний до будівництва: будівельники, муляри й теслі, архітектори та проектувальники, загалом, всі працівники будівельної галузі та її ветерани.

Шановні будівельники!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом!

Саме завдяки невтомній праці будівельників кращими та ошатнішими стають рідні вулиці і площі, зводиться житло, об’єкти соціально-культурного призначення, мости і дороги. Відтак, саме ви даруєте людям затишок та комфорт.

З нагоди Дня будівельника хочемо подякувати усім вам за кропітку і наполегливу працю, високий професіоналізм та креативний підхід до справи.

Бажаємо, щоб подаровані вами комфорт та тепло повернулися вам сторицею, щоб сили і натхнення творити були невичерпними!

Міцного здоров'я вам та вашим родинам, наснаги, родинного благополуччя та нових звершень!