Запрошуємо на патріотичний велопробіг!

Дата: 12.08.2021 11:34

МЕТА ВЕЛОПРОБІГУ

Патріотичний велопробіг відбудеться в понеділок, 23 серпня 2021 року в смт Тростянець, приурочений до Дня Державного Прапора України.

Метою проведення Велопробігу є пропаганда здорового та активного способу життя; патріотичне виховання молоді.

МІСЦЕ І ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ ВЕЛОПРОБІГУ

Велопробіг пройде 23 серпня  2021 року.

08:30 – реєстрація учасників, 09:00 – старт Велопробігу.

Маршрут Велопробігу

Збір біля відділу № 2 Гайсинського РУП ГУ НП у Вінницькій області (вул. Соборна, 102) – Тростянецький відділ ДРАЦС у Гайсинському районі (вул. Соборна, 90) – вул. Витягайлівська - Тростянецька дільниця Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз» (вул. Витягайлівська, 185)  – через дамбу – вул. 1 Травня – вул. Соборна – центральна площа селища.

УЧАСНИКИ ВЕЛОПРОБІГУ

Учасниками Велопробігу можуть стати всі бажаючі, (від 16 річного віку) зі своїми велосипедами будь – якого типу. Участь є добровільною.

Велосипед учасника повинен відповідати усім вимогам правил дорожнього руху.

Кожен учасник зобов’язується знати і дотримуватись правил дорожнього руху протягом всього Велопробігу.

До участі у Велопробігу не допускаються особи:

• які мають медичні протипоказання;
  • в алкогольному, наркотичному, психотропному чи іншому сп’янінні.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ ВЕЛОПРОБІГУ

Учасники Велопробігу мають бути одягнені у білу футболку, рухаються з допомогою справного велосипеда, колоною нерозривно без зупинок, не передбачених маршрутом зі швидкістю, не перевищуючою 15 км/год.

Велосипедистам при русі колоною ЗАБОРОНЕНО:

• рухатись із швидкістю більшою, ніж 15 км/год.;
  • всі види обгону і перелаштувань всередині колони;
  • виїзд на зустрічну смугу руху або на тротуар ЗАБОРОНЕНО, окрім запобігання виникненню аварійних ситуацій;
  • різке гальмування;
  • рухатись на задньому колесі або без допомоги рук;
  • триматись інших учасників Велопробігу, або транспортних засобів;
  • навмисно перешкоджати руху іншим учасникам Велопробігу.

ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ВЕЛОПРОБІГУ

Велопробіг розпочнеться о 09.00. Для учасників Велопробігу організатори проводять інструктаж з техніки безпеки.

Велопробіг пройде у супроводі патрульної поліції, бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги.

Учасник, транспортний засіб якого пошкодився, повинен віддалитися від проїзної частини на безпечну відстань, зупинитися, не заважаючи руху колони, по можливості усунути поломку самостійно. У разі неможливості, звернутись до організаторів, що супроводжують колону.

У разі падінь і травм, учасник велоколони, що знаходиться поруч із потерпілим, повинен надати першу медичну допомогу, при необхідності викликати і дочекатися лікаря.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ

Реєстрація відбуватиметься у онлайн до 19 серпня 2021 року (https://forms.gle/KKtMT6Xb9SZ5Vppq7) та в день Велопробігу перед початком старту (біля відділу поліції).