Про скликання 20 сесії 8 скликання

Дата: 13.08.2021 21:23

20 серпня 2021 року  о  10.00  год. в адміністративному приміщенні виконавчих органів селищної ради за адресою:  смт Тростянець, вул.Соборна, 37 в залі засідань відбудеться 20 сесія 8 скликання.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до рішення 3 позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року №50 «Про затвердження Програми «Капітальний та поточний ремонт доріг і тротуарів Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

2. Про внесення змін до «Заходів для забезпечення виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тростянецької селищної об'єднаної територіальної громади на 2021 рік».

3. Про внесення змін до рішення 3 позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року № 57 «Про бюджет Тростянецької  селищної територіальної громади на 2021 рік».

4. Про затвердження звіту про виконання бюджету Тростянецької селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року.

5. Про затвердження нової редакції «Комплексна програма розвитку освіти Тростянецької територіальної громади на  2022-2024 роки».

6. Про затвердження програми «Організація харчування вихованців закладів дошкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти Тростянецької селищної територіальної громади на  2022-2024 роки».

7. Про  затвердження програми «Оздоровлення та відпочинок дітей Тростянецької селищної територіальної громади на 2022-2024 роки».

8. Про затвердження програми «Про надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території громади та отримують програмний гемодіаліз на 2022 - 2024 роки».

9. Про затвердження програми «Соціальний захист населення Тростянецької селищної територіальної  громади  на 2022 -2024 роки».