Про необхідність попереднього запису на прийом

Дата: 17.08.2021 15:31

КНП «Подільський регіональний центр онкології» (обласний онкодиспансер) інформує про необхідність попереднього запису  на прийом до лікаря-онколога за телефонами кол-центру:

(0432)  56-08-25      (0432)  46-16-27      (0432) 65-52-71

067-45-52-460          050-01-05-805

Кол-центр працює в робочі дні  з 9.00 год. до 16.00 год. Запис на прийом здійснюється  за 1 - 30 днів до візиту в залежності від заповнення графіку прийому лікарів. Запис на прийом здійснюється один раз (один запис на один візит!). Кожний наступний запис тільки після завершеного візиту. У випадку скасування візиту з різних причин,  пацієнт повинен повідомити заздалегідь, зателефонувавши до кол-центру.

Записатись на прийом можна також через офіційний сайт ПРЦО та через термінал, розташований у поліклініці центру. Пацієнти, які прийшли на прийом без попереднього запису змушені очікувати допоки не буде  закінчено прийом по запису та наявності у лікаря вільного часу після прийому. Це створює напругу для пацієнта, незадоволення та обурення.

Пацієнтам, які записались на прийом,  мати з собою:

2. Електронне направлення до ОНКОЛОГА від будь-якого лікаря
  3. Всі виписки, результати обстежень, довідки про попереднє лікування, консультативні заключення з причини візиту.

КНП «Тростянецький РЦ ПМСД»