Депутат Вінницької обласної Ради Ігор Хміль продовжує програму з переоснащення шкіл громади

Дата: 17.08.2021 23:03

Депутат Вінницької обласної Ради Ігор Хміль продовжує програму з переоснащення шкіл Тростянецької СТГ. Цього разу Ігор Вікторович доставив нові світлодіодні лампи в Четвертинівську школу. Ці LED-лампи рівномірно освітлюють класи, не мерехтять, не виділяють шкідливих речовин. Таке світло максимально наближене до природного, а отже - комфортне для дитячих очей. LED-лампи мають тривалий термін роботи, не вимагають частих замін і, як суттєвий бонус, – значно економлять споживання електроенергії.

Вчителі і школярі, які незабаром прийдуть у класи, з новим сучасним освітленням навчатимуться з легкістю і комфортом.