Об’їзд закладів освіти розпочато

Дата: 18.08.2021 10:07

Відповідно до рішення виконавчого комітету Тростянецької селищної ради, наказу Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту 17 серпня розпочався об’їзд шкіл і дитячих садочків територіальної громади з метою перевірки їх готовності до нового 2021-2022 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період. Члени комісії  оглядають приміщення навчальних закладів, пришкільні території, харчоблоки, котельні. В ході перевірки особлива увага  приділяється  питанням облаштування перших класів відповідно до вимог «Нової української школи», підготовки систем опалення та запасів дров, готовності роботи в умовах карантинних обмежень.

В перший день оглянуто 6 закладів  загальної середньої освіти та 6 закладів дошкільної освіти. Слід зазначити, що адміністрації навчальних закладів та громада доклали максимум зусиль, щоб створити комфортні умови для навчання і виховання школярів та дошкільнят.  По-новому і креативно, сучасно виглядають Летківський ЗЗСО І-ІІІ ст., Капустянський ЗЗСО І-ІІІ ст., Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ст., Савинецький ЗЗСО І-ІІІ ст. Оновленим екстер’єром і інтер’єром зустрів комісію з об’їзду Демківський ЗЗСО І-ІІ ст. Комфорт і затишок, безпечні умови створили в усіх дитячих садочках. Заклади освіти в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, протипожежної безпеки, мають матеріально-технічне забезпечення для початку навчального року та успішного проведення освітнього процесу у новому навчальному році.