Бібліотеки громади відзначають День Державного Прапора та День Незалежності України

Дата: 21.08.2021 14:20

В рамках святкування Дня Прапора та Дня Незалежності України та з метою національно-патріотичного виховання громадян, в КЗ «Тростянецька селищна публічна бібліотека» та бібліотеках-філіях протягом серпня діють тематичні експозиції, віртуальні круїзи, патріотичні панорами. В них представлено документальні, літературні, творчі та художні роботи, присвячені історії формування української державності, боротьбі Українського народу за незалежність своєї держави, вшануванню пам’яті громадян, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України. Цього тижня в бібліотеках для відвідувачів проводяться інформаційно-просвітницькі заходи та заходи із виховання патріотизму і поваги до державних символів України.

Зокрема,  на абонементі для дорослих КЗ «Тростянецька селищна бібліотек» діє книжкова виставка – панорама «Незалежність: Боротьба заради майбутнього», на абонементі для дітей «Моя квітуча Україна, а в бібліотеках-філіях оформлено тематичну виставку «Про жовту ниву та блакить небесну, Державний прапор гордо розповість». Виставка об’єднала в собі книги, в яких описана історія нашої країни, книги про символи національної та державної величі, а також захоплюючі розповіді, присвячені людям, які вплинули на розвиток боротьби за незалежність.

В основу експозиції увійшла література, що підкреслює історичну самобутність української нації, усю важливість вшанування багатовікової історії українського державотворення.

Входять у неї і твори істориків, які досліджували складний шлях становлення української незалежної держави.

В бібліотеках-філіях пройшов історичний навігатор «В Україні наша доля й воля» присвячений Дню Державного Прапора України та 30-й річниці Незалежності України. Його мета -  виховання патріотичних почуттів у дітей до своєї країни, державних символів: прапора, герба та гімну, заохочення до вивчення багатої та славної історії нашого народу

19 серпня в КЗ «Тростянецька селищна публічна бібліотека  пройшов урок  державності «Прапор, Герб, Гімн - символи нашої свободи». Читачів бібліотеки ознайомлено з історичними фактами створення незалежної  України, з національною символікою нашої Держави.

Запрошуємо всіх користувачів бібліотек Тростянецької громади  взяти участь в заходах, які будуть ще проведені до 30 річчя Незалежності нашої держави, а саме:

20.08 - Перегляд літератури до Дня Державного Прапора України «Жовто – блакитний колір нашої свободи » (смт Тростянець, бібліотеки - філії);

- Інформ-тайм «Прапор вільної держави – найдорожчий із  святинь» (с.Глибочок);

- Патріотична вікторина «Символи державності України» (с.Летківка);

- Година державності «Святиться ім’я твоє, Україно» (с.Тростянчик);

-  Весела вікторина про рідну Україну «В моєму серці Україна»;

-  Година державності «Святиться ім’я твоє , Україно!» (с.Тростянчик);

-  Вікторина «Чи знаєш ти Україну?» (с.В.Стратіївка);

- Вікторина «В державних символах відтворена історія держави» (с.Буди);

- Фестиваль малюнків «Ця країна чарівна і єдина в нас вона» (с.Савинці, с.Летківка).

21.08. - Конкурс віршів «Мій край чудовий – Україна» (с.Глибочок):

- Фестиваль малюнків  «Ця країна чарівна і єдина в нас вона» (Абонемент для  дітей).           22.08. - Хроноскоп «Краса і велич символів держави» (с.Четвертинівка);

- Година державності «Блакить і золото у прапорі злились» (с.Олександрівка);

- Фестиваль малюнків «Ця країна чарівна і єдина в нас вона» (с.Гордіївка, с.Олександрівка).

23.08. - Геральдичний калейдоскоп «Прапор наш як літо в сонці майорить, По долині- жито, по горі-блакить» (с.Оляниця);

- Тематичний вечір «Моя Україно, калиновий гай, на крилах пісень ти до неба злітай» (с.Олександрівка);

-  Година  історії «Незалежна Україна –наша Батьківщина» (с.Буди);

- Пізнавальна гра «Моя ти рідна, Україно!» (с.Летківка);

- Виставка – екскурсія до 30-річчя прийняття Акту проголошення незалежності України «Україно, мій духмяний цвіте, через терни йшла до волі стільки літ» (смт Тростянець);

- Фестиваль малюнків до Дня Незалежності України «Ця країна чарівна і єдина в нас вона» (смт Тростянець та бібліотеки -філії).

24.08 - Патріотичний квест «Нехай у кожної дитини живе любов до України» (смт Тростянець).

КЗ «Тростянецька селищна публічна бібліотека»