Відбулася 20 сесія Тростянецької селищної ради 8 скликання

Дата: 21.08.2021 20:47

20 серпня в адміністративному приміщенні виконавчих органів селищної ради під головуванням очільниці громади Людмили Червонецької відбулася двадцята сесія Тростянецької селищної ради восьмого скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь 16 депутатів селищної ради із 26, старости населених пунктів Тростянецької селищної територіальної громади, керівники структурних підрозділів виконавчих органів селищної ради та комунальних закладів, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

До порядку денного сесії було внесено 10 питань.

Депутати затвердили звіт про виконання бюджету Тростянецької селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року.

Крім того на сесії було затверджено ряд місцевих цільових програм, які забезпечуватимуть життєдіяльність громади у поточному та наступних роках, а саме: «Організація харчування вихованців закладів дошкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти Тростянецької селищної територіальної громади на  2022-2024 роки», «Оздоровлення та відпочинок дітей Тростянецької селищної територіальної громади на 2022-2024 роки», «Про надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території громади та отримують програмний гемодіаліз на 2022 - 2024 роки», «Соціальний захист населення Тростянецької селищної територіальної  громади  на 2022 -2024 роки».

Селищний голова інформувала присутніх про  завершення об’їзду закладів освіти громади, про хід робіт на об’єктах включених до переліку фінансування державної субвенції місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій, та ознайомила з програмою відзначення Дня Державного Прапора України, 30-ї річниці Незалежності України та Дня у смт Тростянець.

Детальніше ознайомитися з рішеннями 20  сесії можна на нашому сайті в розділі «Офіційні документи ради», а також переглянути відео.