Яка вакцина найкраща?

Дата: 26.08.2021 14:17

Найкраща вакцина - та, яка доступна для вас. Щеплення будь-якою вакциною проти COVID-19 запобігають тяжкому перебігу хвороби й рятують життя.

Для вакцинації в області використовують 4 види вакцин, які схвалені ВООЗ для екстреного застосування та є безпечними і безоплатними.

Нині в пунктах щеплення та Центрах масової вакцинації Вінницької області для усіх охочих доступні вакцини: AstraZeneca та CoronaVac.

Вакцини Comirnaty та Moderna використовують для проведення ревакцинації (тобто введення другої дози).

Враховуючи стрімке поширення нових штамів вірусу (особливо, штаму Дельта) та для якомога більшого охоплення людей вакцинацією перед новою хвилею ковіду, змінені інтервали ревакцинації.

AstraZenecа - МОЗ України рекомендує використовувати мінімально можливий інтервал введення вакцини який, відповідно до затвердженої Інструкції, складає 4 тижні.

CoronaVac/Sinovac Biotech — інтервал був зменшений між першою та другою дозою вакцини CoronaVac з 28 днів до 14.

Не втрачайте час, вакцинуйтеся! Подбайте про здоров'я!