Звернення селищного голови Людмили Червонецької з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2021 06:00

Сьогодні ми з особливою вдячністю згадуємо тих, хто загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Саме у цей день, 29 серпня 2014 року, під м. Іловайськ Донецької області наше військо зазнало найбільших втрат у боях з російськими окупантами, що підступно вдерлися на територію України.

Ми платимо найвищою цінністю за незалежність та свободу –  людськими життями.

Триває 7-й рік війни… і ми продовжуємо щодня втрачати тих, хто боронить кордони України. Завдяки мужнім воїнам сьогодні над Тростянеччиною мирне небо, лунає сміх дітей, а не гуркіт гармат.

Висловлюю найглибші співчуття родинам загиблих бійців. Вічна пам’ять  та шана тим, кого немає з нами поряд, тим, кого забрала війна, й велике спасибі тим, хто повернувся живим.

Пам’ятаємо всіх, хто загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Слава Україні!

Героям слава!