Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

Дата: 30.08.2021 11:28

Загальні вимоги до оформлення та подання конкурсних робіт

1. Матеріали мають бути опублікованими вперше у період із 1 січня 2021 року до 30 вересня 2021 року.

2. Конкурсні роботи* подаються до 30 вересня 2021 року відповідно до google-форми (посилання) для кожної номінації Конкурсу.

3. Учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи за кожною з номінацій, оформивши їх окремими конкурсними заявками.

4. Файли з публікаціями аудіо-, відеозаписів а також онлайн-публікації  мають бути попередньо завантажені на файлообмінні, хмарні сервіси або у мережі YouTube, Vimeo, SoundCloud, де мають перебувати у вільному доступі до оголошення переможців Конкурсу.

Посилання на них зазначаються у заявці.

Вимоги до оформлення і подання конкурсних робіт за номінаціями

Номінація «Онлайн-публікація»

1. Текст статті подається у форматі .doc з посиланням на публікацію матеріалу в онлайн-виданні та зазначенням дати публікації.

До статті додається скріншот екрану публікації у форматі .jpeg, що містить повний текст та дату публікації.

кількість друкованих знаків публікації – від 2000 до 10000;

загальний обсяг файлу – не більше 10 Мб.

Номінація «Стаття у друкованому ЗМІ»

1. Текст статті подається у форматі .doc з позначенням реквізитів друкованого ЗМІ (назва, номер та дата випуску), де він був опублікований.

До статті додаються її скановане зображення у верстці друкованого ЗМІ, а також першої/титульної сторінки цього ЗМІ з реквізитами (назва, номер, дата випуску) у форматі .jpeg, .pdf.

кількість друкованих знаків публікації – від 2000 до 10000;

загальний обсяг файлів – не більше 10 Мб.

Номінація «Радіоматеріал»

1. Аудіозапис подається у форматі .mp3, .wma студійної якості, а також довідка від радіокомпанії у сканованому вигляді з підтвердженням дати виходу радіоматеріалу.

До аудіозапису може бути додано його текстове розшифрування в форматі .doc.

хронометраж запису – від 1,5 до 10 хвилин;

загальний обсяг файлів не має перевищувати 40 Мб.

Номінація «Відеоматеріал»

1. Відеозапис подається у форматі .mp4, .avi студійної якості, а також довідка від телекомпанії у сканованому вигляді з підтвердженням дати виходу відеоматеріалу.

До відеозапису може бути додано його текстове розшифрування
в форматі .doc.

хронометраж запису – від 1,5 до 10 хвилин;

загальний обсяг файлів – не більше 700 Мб.

Тематичні пріоритети конкурсних робіт

Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію влади та розбудову місцевого самоврядування.

Добровільне об’єднання територіальних громад (реалізація Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»).

Співробітництво територіальних громад (реалізація Закону України «Про співробітництво територіальних громад»).

Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку (здобутки громад, досягнуті завдяки змінам, що внесені до Бюджетного та Податкового кодексів).

Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

Форма заявки учасника Конкурсу розміщена за посиланням: http://bit.ly/ApplicationForm-2021

Довідкову інформацію з питань Конкурсу можна отримати за
тел.: (044) 458-44-40; (044) 501-92-03; (093) 403-58-87; (097) 917-70-70, або надіславши запит на електронну адресу: contest@internews.ua

* Конкурсні роботи, надіслані пізніше визначеної кінцевої дати подачі заявок, або які не відповідають вимогам конкурсу, конкурсною комісією не розглядаються.