Висловлюємо подяку за допомогу у проведенні Дня незалежності та Дня смт Тростянець

Дата: 31.08.2021 09:08

24 серпня тростянчани та  гості селища відсвяткували 30-у річницю незалежності України та 423-ю річницю Дня народження рідного Тростянця. Цей день був насичений різними заходами і подіями, які не залишили байдужими жодного учасника святкового дійства.

В першу чергу, хочу подякувати всім гостям, які цього дня завітали до Тростянця. Особливі слова подяки депутату Верховної Ради України Миколі Івановичу Кучеру, за сприяння і підтримки якого в нашій громаді було побудовано  та реконструйовано чимало об’єктів соціальної інфраструктури, а в день свята  він подарував для тростянчан та гостей селища незабутнє, яскраве авіашоу.

Від імені Тростянецької селищної  ради та її виконавчого комітету дякую усім, хто долучився до організації та проведення святкування Дня міста. Саме ваша допомога та підтримка допомогли зробити цьогорічне свято надзвичайно яскравим та незабутнім.

Слова подяки висловлюю народним умільцям, які представили свої вироби на виставку, продемонструвавши великий потенціал для розвитку та впізнаваності нашої громади.

Окрема подяка спонсорам святкового дійства, а саме:

Загородій Тетяні, Ріпенку Василю, Лозінському Анатолію, Мовчану Олександру, Ярмаку Андрію, Гонті Сергію, Вдову Олександру, Левченку Михайлу, Тарасюку Василю, Некодюку Володимиру (ТОВ «Альтен Інвест»), Крохмалюку Анатолію, Цвігуну Олексію, Дрозд Наталії, Тютенку Роману, Бородію Андрію, Плахотнюку Сергію, Сташевському Олександру, Криворучку Віталію, Ризуну Володимиру, Грабчак Наталії, Дяченку Олегу (керівник ТОВ «Відродження – С»), Волочай Тетяні (директор Благодійного фонду «МХП громаді»), Андрійцю Петру (регіональний менеджер Благодійного фонду «МХП-громаді»),  Концуру В’ячеславу (керівник ВКВК ТОВ «Вінницька птахофабрика»), Суховітруку Олексію (директор Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт»), Семененку Роману (лісничий Ладижинського лісництва Гайсинського лісгоспу), Суховітруку Олексію (директор Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт»), Воротнюк Олені (директор ДПДГ «Олександрівське»), Ровишину Сергію (директор СТОВ ім. Б. Хмельницького), Панасюку Сергію (директор АКПП «Перемога»), Серих Володимиру та Серих Юліі (керівники  ФГ «Демидівське»), Барабашу Михайлу (керівник ТОВ «ТАС АГРО ПІВДЕНЬ»), Темрієнку Валерію (директор СТОВ «Колос»), Осиці Володимиру (керівник ТОВ «Агролан»), Ткачу Володимиру (директор ПСГП «Савинецьке»), Печарчуку Валерію (керівник   СФГ «Вікторія-П»), Буднику Андрію (ФОП Будник), Тищенку Сергію (керівник Тульчинської філії ПрАТ «Зернопродукт»).

Дякую керівництву і працівникам Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою, апарату селищної ради,старостам,структурним підрозділам та комунальним закладам за підготовку селища та сіл громади  до свята.

А також дякуємо усім мешканцям та гостям нашого свята за щирі посмішки та чудовий настрій!

З повагою  селищний голова         Людмила Червонецька