Вітання селищного голови Людмили Червонецької з Днем знань

Дата: 01.09.2021 07:00

Дорогі діти! Шановні вчителі, батьки!

День знань – це свято всіх, хто вчиться і навчає, хто допомагає зрозуміти прості та вічні істини, завдяки яким з маленької людини формується особистість.

У ці дні урочисто лунає знайома і дорога всім мелодія Першого дзвоника. Надзвичайно хвилююче вона звучить для першокласників, які в цей святковий день ступають на дорогу Знань. З особливим трепетом звертаюся до першокласників – нехай ваш шлях буде захоплюючим, цікавим та надзвичайно пізнавальним. Гарної вам подорожі країною знань!

Сьогодні, як і кожного дня, хочеться дякувати усім, хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній справі.

Шановні вчителі  пам’ятайте – саме завдяки вашій щоденній праці твориться майбутнє країни. Тільки від вас залежить, якою стане маленька людина в майбутньому, адже майбутнє людства сидить сьогодні за партою.

Бажаю, аби кожен ваш день був сповнений радістю, щастям та теплом людської подяки за добрі справи.

Нехай новий навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!

З повагою,

Селищний голова Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА