Завершено ще один проєкт

Дата: 02.09.2021 14:22

У Гордіївському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст.  відремонтовано внутрішні вбиральні та облаштовано санвузол із забезпеченням інклюзивності.

Тростянецька селищна рада, Благодійний фонд "МХП-Громаді", Олексій Суховітрук (директор регіональний ПрАТ «Зернопродукт МХП»), староста Олександр Кузь, керівництво, працівники школи та жителі  села зробили все, щоб дитячі вбиральні набули сучасного естетичного вигляду.

Прокладено нову каналізацію у санвузлах, встановлено сучасну сантехніку тощо. На виконання цих робіт було спрямовано близько 315 тис. грн. До цього і сантехнічне обладнання, і саме приміщення вбиралень були у досить незадовільному стані.

Поліпшення гігієнічних умов у закладах освіти – це насамперед запорука здоров’я дітей, а найголовніше, що відтепер вбиральнею можуть користуватися й дітки з особливими потребами.