Нарада з соціальними робітниками відділення соціальних послуг

Дата: 03.09.2021 11:06

02 вересня директор Центру надання соціальних послуг Теяна Мазур провела нараду з соціальними робітниками відділення соціальних послуг за місцем проживання.

В ході наради були обговорені питання роботи соціальних робітників. Зокрема якості надання соціальних послуг, ввічливого ставлення до підопічних. Роботи із старостами щодо виявлення одиноких та одиноко проживаючих непрацездатних громадян, які потребують надання соціальних послуг. Також було проаналізовано стан надання платних послуг у відділенні. Соціальними робітниками підготовлено щомісячні звіти про роботу, акти виконаних робіт та проведено оплату за надання соціальних послуг підопічними, які підлягають наданню платних соціальних послуг. Також було повідомлено про проходження планового медичного огляду та надання спецодягу.

Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг