Профілактика правопорушень на території громади

Дата: 03.09.2021 14:04

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх на території громади проводиться спільними зусиллями служб у справах дітей та  сектору № 3 філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області, яка спрямована на недопущення виникнення та усунення причин злочинності, окремих її видів та конкретного злочину. Причинами скоєння правопорушень неповнолітніми є: неусвідомлення наслідків своїх вчинків; незнання законів України; вплив друзів, негативної компанії; важке матеріальне становище.

03 вересня  відбулася спільна зустріч фахівця Гайсинського районного сектору №3 філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області Оксани Красновської та  головного спеціаліста служби у справах дітей селищної ради Світлани Савчук з неповнолітнім, який перебуває у конфлікті з законом, та проведено профілактично-роз’яснювальну роботу. На зустрічі також обговорювалися ключові чинники ризику щодо можливості скоєння злочинів неповнолітніми, напрями, форми та методи профілактики правопорушень та негативних проявів у дитячому середовищі. Неповнолітній  зробив для себе відповідні висновки.

У таких умовах правильно організована спільна профілактична робота перетворюється на важливе джерело вироблення у дітей системи соціальних цінностей, які стають основою правомірної поведінки.

Служба у справах дітей селищної ради