З 1 вересня змін у порядку виплати пенсій не відбудеться

Дата: 06.09.2021 08:45

Сьогодні існує два способи виплати пенсій: через установи банків; через поштові відділення зв’язку АТ «Укрпошта» з доставкою додому чи у відділеннях, незалежно від свого віку, стану здоров’я або потреби у постійному сторонньому догляді.

На Вінниччині виплату пенсій через банки обрали 257,3 тис. громадян, через оператора поштового зв’язку АТ «Укрпошта» - 186,5 тис. осіб.

Відтак, Головне управління Пенсійного фонду Вінниччини повідомляє, що з 1 вересня змін у порядку виплати пенсій не відбудеться. Пенсіонерам області продовжать адресно доставляти пенсії, або нараховувати на банківську картку, за їх вибором.

Пенсії у звичний спосіб громадяни будуть отримувати до 2023 року. Це передбачено Постановою Кабміну від 29 березня 2021 року №277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання у межах України» (зі змінами).

Вже починаючи з 2023 року послуги з доставки пенсій населенню за місцем проживання надаватимуть організації, визначені конкурсним відбором Пенсійного фонду України.