До уваги пасічників

Дата: 06.09.2021 14:45

У 2021 році в державному бюджеті передбачена спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім'ї.

Дотація надаватиметься у розмірі 200 грн на бджолосім'ю за умови реєстрації пасіки та за наявності від 10 до 300 бджолосімей.

Для оформлення дотації необхідна довідка органу місцевого самоврядування про реєстрацію.

Порядок реєстрації  пасіки здійснюється згідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 №338, яким визначено процедуру реєстрації пасіки суб’єктами господарювання (юридичними особами, фізичними особами-підприємцями, фізичними особами, у яких наявні бджолині сім’ї) в органах місцевого самоврядування.

Тому просимо власників пасік до 20 вересня 2021 року звернутися до Тростянецької селищної ради для проведення реєстрації пасіки.

При собі необхідно мати копію паспорту, ідентифікаційного коду (за наявності, код ЄДРПОУ (для юридичних осіб), копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки.