Робоча нарада керівників закладів загальної середньої освіти і сестер медичних

Дата: 07.09.2021 15:04

Сьогодні відбулась робоча нарада директорів закладів освіти Тростянецької громади і сестер медичних з питань практичного застосування орієнтовного меню в новому навчальному році та питань впровадження системи НАССР. Організаторами роботи з даного питання були Валентина Льоля, головний спеціаліст загального відділу апарату селищної ради, Демидова Валентина, сестра медична ОЗО «Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1», які практично продемонстрували можливості використання орієнтовного меню стосовно можливостей окремого закладу освіти.

На нараді було опрацьовано питання виконавської дисципліни щодо забезпечення прозорості та інформаційної відкритості  на сайтах закладів освіти (ст.30 Закону України «Про освіту»), вчасного надання звітності, стану вакцинації, контролю за відвідуванням учнів, захворюваності на COVID-19. Питання важливості вакцинації було висвітлено також головним лікарем КНП "Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Володимиром Пересуньком, який навів статистичні дані по вакцинації серед колективів закладів дошкільної освіти і загальної середньої освіти, статистику захворюваності в громаді на сьогодні. Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Маснюк опрацював з керівниками питання навчання операторів газових котелень і кочегарів-машиністів, повірки манометрів, ваг, вогнегасників. Нарада була інформаційно насиченою і конструктивною.

Управління освіти, культури, туризму, молоді і спорту селищної ради