Нове життя шкільної майстерні

Дата: 07.09.2021 16:33

В Оляницькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст., в межах проекту партнерства "СпільноФонд", за сприяння Благодійного фонду «МХП – Громаді», реалізують проект "Нове життя шкільної майстерні".

Основною метою проекту є підвищення рівня освіти дітей та молоді шкільного віку, адже саме в цей період життя формується культура навчання, яка впливає на подальший розвиток особистості в усіх сферах діяльності.

Оновлення кабінету трудового навчання та технології дасть можливість учням займатися винахідницькою та проектною діяльністю, проявляти навички творчої праці під час уроків та в позаурочний час.

За допомогою найновішого обладнання учні зможуть виготовляти та презентувати вироби, створені власними руками, а в майбутньому це дасть їм можливість започаткувати власну справу.

Реалізація проекту сприятиме розкриттю творчого потенціалу дітей та молоді, відкриттю нових талантів, популяризації творчих робіт, виготовлених своїми руками.

Для реалізації проєкту працівниками школи, під час святкування Дня незалежності України, був організований благодійний ярмарок. Зібрані кошти в сумі 9103 грн будуть направлені на реалізацію проекту " Нове життя шкільної майстерні".

Оляницький ЗЗСО І-ІІІ ст.