Проведено правопросвітницький захід «Правова відповідальність – найкращий путівник у вчинках»

Дата: 10.09.2021 14:00

Реалізація прав дитини є чи не найголовнішою умовою фізичного та психічного благополуччя дитини, її розвитку. Так, 09 вересня 2021 року головним спеціалістом служби у справах дітей Тростянецької селищної ради Савчук С. В. та головним спеціалістом Тростянецького бюро правової допомоги  Гайсинського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Слободяник Н. В.  було проведено правопросвітницький захід «Правова відповідальність – найкращий путівник у вчинках»   з учнями 8 класу ОЗО «Тростянецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1». Мета даного профілактичного заходу полягала в необхідності розвивати в дитині почуття гідності, своєї необхідності для суспільства, усвідомлення своїх прав, обов’язків, відповідальності за свої дії; стимулюванні у дітей бажання реалізувати свої права,   формувати у дітей уявлення про життєві цінності, їх значення у житті людини.

Служба у справах дітей селищної ради