Відбулась 21 позачергова сесія 8 скликання

Дата: 10.09.2021 15:02

10 вересня  відбулося пленарне засідання 21-ї сесії селищної ради, участь у якому взяли 21 депутатів із 26-ти, керівники структурних підрозділів виконавчих органів селищної ради та комунальних закладів, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

На порядок денний винесено 9 питань. Більша частина – земельні.

Тож депутати затвердили: ряд технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та нормативної грошової оцінки земель; проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки і зміни цільового призначення земельної ділянки.

Також депутати затвердили акти приймання-передачі майна.

Проголосували за прийняття до комунальної власності Тростянецької селищної ради майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тростянецького району.

Разом з тим, депутатами внесено зміни до рішення 3 позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року № 57 «Про бюджет Тростянецької  селищної територіальної громади на 2021 рік».

Під час засідання також було заслухано Тетяну Коломієць, начальника управління фінансів селищної ради, стосовно прогнозу бюджету  Тростянецької селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

Детальніше ознайомитися з рішеннями 21 позачергової сесії селищної ради 8 скликання можна на нашому сайті, в розділі «Офіційні документи ради».