Вакцинальна кампанія в Тростянецькій територіальній громаді

Дата: 10.09.2021 15:32

Адміністрація КНП «Тростянецький РЦ ПМСД» інформує, що в районі проведено всі необхідні організаційно – методичні заходи для успішного проведення вакцинальної кампанії проти коронавірусної інфекції, а саме:

• Організовано 5 постійних пунктів щеплень, які розміщені на базі амбулаторій (Ілляшівська, Капустянська, Летківська, Северинівська, Тростянецька) та Центр вакцинації населення (Центр культури та  дозвілля) адреса: смт Тростянець, вул. Соборна, 56, І поверх.
  • Затверджено графіки роботи. Пункти щеплень працюють: понеділок – п’ятниця – 8.00 – 15.30 год., ЦВН – щоденно – 09.00 – 13.00 год.
  • щеплювальні пункти та ЦВН обладнано всім необхідним відповідно до вимог чинного законодавства.
  • У вакцинальній кампанії задіяні всі медичні працівники.
  • Центр забезпечений всіма зареєстрованими та сертифікованими вакцинами.
  • Медичними працівниками Центру станом на 09.09.2021 року проведено всього 16598 вакцинацій, а саме: Астразенека – 3308, Пфайзер – 7572, Модерна – 1200, Коронавак – 4518 вакцинацій. Вакцинації проводилися на території громад та мобільними бригадами за її межами. Станом на 09.09.2021 року  серйозних ускладнень та побічних реакцій після застосування вакцин не зареєстровано, в основному місцеві реакції, які проходили протягом доби після застосування тієї чи іншої вакцини.
  • По Тростянецькій громаді здійснено вакцинацій: І доза – 2857 або 13,8 %, ІІ доза – 1947 або 9,4 %.

Для отримання міжнародного свідоцтва про вакцинацію необхідно звернутися до свого сімейного лікаря, яке видається після отримання двох доз вакцини. Обов’язково при собі мати закордонний паспорт.

Для проведення лабораторного обстеження на COVID-19 у Тростянецькій АЗПСМ працює  кабінет забору біологічного матеріалу,  як на ПЛР,   так і експрес – тести на антиген.

Забір матеріалу на ПЛР здійснюється щоденно з 8.30 год до 15.30 год.

Для осіб, які планують поїздку за кордон, яка потребує лабораторного обстеження, необхідно завчасно подбати про обстеження, які не проводяться в Тростянецькій АЗПСМ, а здійснюються в обласному лабораторному Центрі, лабораторіях «Меділабс» та інших приватних лабораторіях.

Вакцинація, лабораторне обстеження на COVID-19, видача міжнародного свідоцтва здійснюється медичними працівниками Центру безкоштовно.

КНП «Тростянецький РЦ ПМСД