12 вересня - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Дата: 12.09.2021 05:50

Шановні працівники Тростянецької дільниці Тульчинського відділення АТ Вінницягаз»

та автозаправних станцій!

Вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Від вашого професіоналізму та самовідданої праці залежить стабільне та безперебійне забезпечення природнім газом усіх сфер соціальної та виробничої галузей громади. Своєю щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде тепло і затишно.

Нехай ваша робота завжди приносить вам задоволення, а повага колег та клієнтів дарує радість. Терпіння вам у роботі, професіоналізму, вдячних споживачів, здоров’я, затишку і добробуту у родинах!