Профілактичний рейд «Діти вулиці», «Неблагополучна сім’я»

Дата: 13.09.2021 17:02

З метою профілактики дитячої безпритульності і бездоглядності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, 10 вересня головним спеціалістом служби у справах дітей селищної ради спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Гайсинського РУП, членами ГФ «Шериф» було проведено профілактичні рейди «Діти вулиці», «Неблагополучна сім’я»  на території  громади.

У ході проведення рейду здійснено обстеження матеріально-побутових умов проживання 2 сімей, в яких виховується 5 дітей (з них 3 дітей перебувають  на обліку в службі у справах дітей, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах).

За результатами  заходу складено відповідні акти.

З законними представниками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, здійснення належного контролю за місцем перебування їх дітей у вечірній час та дотримання неповнолітніми техніки безпеки під час літніх канікул, недопущення вживання алкогольних напоїв тощо.

Служба у справах дітей селищної ради