Похолодання і холодні грозові дощі!

Дата: 14.09.2021 08:19

…Такою погодою  зустріне нас середина вересня майже по всій території України вже найближчими днями.

Як повідомляють синоптики, вже з 16 вересня, у четвер, потужний атмосферний фронт спричинить  значне зниження температури повітря до 15 градусів з позначкою плюс у більшості регіонів країни. Вже 16 вересня дощі з грозами можна очікувати і у центральних областях. Місцями в денну пору доби очікується не більше 10-ти градусів тепла.

У гідрометцентрі попереджують, що чергова хвиля похолодання із сильними дощами накриє нас буквально в останні дні  вересня місяця.

В Тростянці  найближчими днями  і до вихідних температурний режим повітря  протримається на рівні +10  +12 градусів вночі та +23 +25 – в денну пору з мінливою хмарністю і  без опадів. Але, все ж таки, парасольки і плащі варто тримати напоготові.