Засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

Дата: 14.09.2021 15:22

Відповідно до плану роботи Міжвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми 13 вересня відбулось засідання  ради . У засіданні взяли участь: Наталя Вдовиченко, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету; Антоніна Максименюк, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я,  Тетяна Мазур, директор   КЗ «Тростянецький селищний центру надання соціальних послуг», Вікторія Рєзнікова, начальник служби у справах дітей,  Олена Пунько, начальник управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту та Сергій Бака,  начальник сектору ювенальної превенції Гайсинського районного управління поліції. На розгляд ради винесено питання «Про повноваження та взаємодію суб’єктів соціальної роботи щодо запобігання, протидії та реагування на домашнє насильство і насильство за ознакою статі».

Проблема домашнього насильства є винятково гострим та соціально чутливим явищем від нього потерпають усі верстви населення незалежно від віку, статі та соціального статусу тому питання запобігання та протидії домашньому насильству є одним із пріоритетів роботи Тростянецької селищної ради.

Учасники засідання аналізували механізм взаємодії суб’єктів  у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі  та протидії торгівлі людьми, шляхи посилення взаємодії з відповідальними структурними підрозділами.

«В умовах сьогодення нам необхідно докладати максимум зусиль задля попередження домашнього насильства, а у разі виявлення таких випадків – ефективно реагувати та надавати необхідну допомогу постраждалим. Насамперед,  тісно співпрацювати з усіма суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству», - наголосила керуюча справами  Тростянецької селищної ради Наталія Вдовиченко.

За результатами засідання можна констатувати що проблема має системний та комплексний характер та лише консолідовані зусиллю усіх суб’єктів взаємодії, які працюють за напрямком запобігання та протидії домашньому насильству на території Тростянецької селищної територіальної громади дадуть змогу побудувати ефективну систему реагування та забезпечити належний захист та допомогу постраждалим особам

Також нагадуємо:

У випадку якщо ви постраждали або стали свідком вчинення домашнього насильства  звертайтесь до відділу соціального захисту та охорони здоров»я Тростянецької селищної ради  – уповноважений структурний підрозділ щодо прийому і розгляду заяв та повідомлень про вчинення домашнього насильства та організації надання допомоги постраждалим особам, вул. Соборна,37, телефон  уповноваженої особи з протидії та подолання  домашнього насильства, насильства за ознакою статі Максименюк Антоніни Андріївни - 068 165 73 63,

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Тростянецької селищної ради