Поліцейські офіцери громади отримали ключі від службових авто марки Renault Duster

Дата: 14.09.2021 15:33

14 вересня міністр внутрішніх справ Денис Монастирський передав 86 автомобілів для правоохоронців, які працюватимуть у територіальних громадах з дев’яти областей, а саме: Київської, Вінницької, Закарпатської, Полтавської, Житомирської, Луганської, Донецької, Одеської та Дніпропетровської.

В урочистій події взяв участь заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Володимир Маснюк, де разом з поліцейськими отримав ключі від службових авто марки Renault Duster та помпові рушниці.

Нині службу несе 632 офіцери громади, які наразі обслуговують шість мільйонів громадян, які проживають у більш ніж чотирьох тисячах населених пунктах України. Основна мета поліцейського офіцера громади – це  вчасне реагування на виклики та повідомлення, а це можливо коли у поліцейського є автомобіль. Усі машини добре обладнані, від аптечки до бензопили, адже ніхто не знає, яку допомогу потрібно буде надати.

Поліцейський офіцер громади (ПОГ) — це офіцер Національної поліції України, який живе та працює у певній територіальній громаді (ТГ). Його головні завдання — забезпечувати порядок, запобігати правопорушенням і злочинам у межах своєї територіальної громади.