Акція до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 17.09.2021 15:52

18 вересня проходить Міжнародна акції до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», у 24 регіонах України та 180 країнах світу.

Напередодні акції управління освіти, культури, туризму молоді та спорту селищної ради з кампанією «Побачив? Прибери!» долучились до прибирання території Тростянецького парку та прибережної частини. Учасникам акції вдалося плідно попрацювати. Прибирали берег річки та прилеглу до нього територію. Ділянка була дуже засмічена пластиковим посудом, пляшками, паперовими відходами, пакетами – наслідками пікніків.

Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю. Дослухайтесь до відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!»