19 вересня – День працівників лісу

Дата: 19.09.2021 06:01

У третю неділю вересня своє професійне свято відзначають люди, які піклуються про лісові багатства та сприяють їхньому раціональному використанню.

Є така робота — ліс захищати. Працівники лісу піклуються про лісові багатства, бережуть ліс від пожеж, незаконної вирубки та стихійних звалищ. Вони завжди на варті й роблять усе можливе, щоб зберегти та примножити лісові запаси. Лісники знають у своїх угіддях кожну травинку та стежку, тонко відчувають стан своїх «підопічних» та можуть вчасно надати їм допомогу.

Це свято відзначають не тільки фахівці лісового господарства, лісової охорони, лісозаготівельних, целюлозно-паперових, деревообробних підприємств, але і всі ті, хто з любов'ю і повагою ставиться до лісу.

Це свято всіх людей, хто з чистими думками приходить до лісу і допомагає йому. Людей працьовитих, мудрих, справжніх фахівців, які працюють самовіддано, знаючи істинну ціну лісу й істинну ціну своєї праці.

Не варто забувати, що турбота та збереження цього природного національного скарбу наш спільний обов’язок, а не тільки професійний обов’язок працівників лісового господарства. Кожна людина повинна почуватися лісівником, кожна повинна посадити «своє дерево», і, бажано, не одне; і всі ми є відповідальними за примноження та збереження лісових насаджень.

Шановні працівники лісу!

Прийміть в цей чудовий осінній день вітання з професійним святом.

Бажаємо, щоб цей день приніс у ваші домівки щастя, добро і надію.

Зичимо вам благополуччя, щоб реалізувались ваші кращі задуми і була щасливою доля!

Всім святкового настрою, удачі та здоров’я!