Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day” в Тростянецькій громаді відбудеться 26 вересня

Дата: 17.09.2021 11:29

З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами/, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді Всеукраїнський молодіжний рух “Let’s Do It Ukraine” спільно з міжнародним рухом “Let’s Do It World” за підтримки Міністерств, відомств, організацій, установ проводить щорічну міжнародну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій – Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day”.

В акції візьмуть участь люди незалежно від віку та місця проживання задля досягнення єдиної мети – порятунку планети від сміття та формування культури чистоти.

Тож, запрошуємо всіх небайдужих долучитися до акції, яка відбудеться 26 вересня о 10:00 в парковій зоні та на території набережної Тростянецького орнітологічного заказника(біля ставка).