Тростянецький селищний інклюзивно-ресурсний центр долучився до Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 20.09.2021 13:33

Навколишнє середовище невпинно змінюється, в тому числі внаслідок діяльності людини. Навіть малі зміни в екосистемі можуть спричинити величезні катастрофи і трагедії – зараз і в майбутньому. Аби ефективно реагувати на небезпеку, потрібно розуміти, з чим ми маємо справу.

На сьогоднішній день сучасна людина споживає в рази більше, ніж його предки. Щороку обсяги споживання зростають, а разом з ними зростає і кількість відходів. В даний час проблема забруднення є не просто труднощами, це вже екологічна катастрофа глобального характеру, яку необхідно терміново вирішувати. Частина країн вже зробили певні кроки після усвідомлення всієї небезпеки забруднення побутовими відходами, але в більшості, на жаль, ситуація не змінюється.

Фахівці Тростянецького  ІРЦ долучилися до Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

Тростянецький селищний інклюзивно-ресурсний центр