Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр» Тростянецької селищної ради

Дата: 20.09.2021 15:34

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради відповідно до наказу Управління від 20.09.2021 року № 317 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Тростянецької селищної ради»

Місцезнаходження установи: 24300, Вінницька область, смт. Тростянець, вул. Соборна, 103

Найменування посади: директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Тростянецької селищної ради.

Умови оплати праці: посадовий оклад директора комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр», надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» та наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом МОН Українивід 15.04.1993 №102.

Кваліфікаційні вимоги:

• вища освіта ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія»);
  • стаж роботи за фахом не менше п’яти років;
  • знання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»;
  • володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;
  • вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, кінцевий строк та місце їх подання:

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

-        копію паспорта громадянина України;

-        письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

-        копію трудової книжки;

-        копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-        документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

-        письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.

По закінченню 30 денного терміну документи для участі у конкурсі не приймаються і не розглядаються. В разі, якщо останній день прийняття документів припадає на неробочий день, останнім днем подачі документів вважається перший за ним робочий день.

Документи подаються до управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради, що знаходиться за адресою: смт.Тростянець,  вул.Соборна, буд. 37.

Кінцевий термін подання документів: 17.00  година 20 жовтня 2021 року.

Етапи проведення, тривалість, дата та місце початку конкурсного  відбору

Конкурсний відбір проводиться поетапно у період  з 20 вересня 2021 року по 20 жовтня 2021 року  та передбачає:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2)  оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4)  перевірку  поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5)  допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6)  проведення іспиту та визначення його результатів;

7)  проведення співбесіди та визначення її результатів;

8)  визначення переможця конкурсу;

9)  оприлюднення результатів конкурсу.

Проведення конкурсного відбору здійснюється шляхом складання кваліфікаційного іспиту для перевірки на  знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами; знання основ спеціальної педагогіки; знання основ управління діяльністю ІРЦ.

Дата другого етапу конкурсу визначається конкурсною комісією по закінченню першого етапу.

На другому етапі конкурсу здійснюється співбесіда з кандидатом, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

З питань надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору можна звертатись до Управління  освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної  ради, що знаходиться за адресою: вулиця Соборна 37, смт. Тростянець, Вінницької області, 24300.  Контактна особа – Жемчужнікова Тетяна Володимирівна, заступник начальника управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради, мобільний телефон +380989270039, e-mail: trostotg.vo@gmail.com.