Хай буде мир!

Дата: 22.09.2021 08:20

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

З нагоди Дня миру в закладах освіти Тростянецької селищної ради пройшли тематичні заходи.     Класними керівниками проведено  години спілкування «Мир на землі – радість у родині», у шкільних бібліотеках організована книжкова виставка «Під мирним небом».

У Тростянецькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 учні  виготовляли «Голуб миру» та  долучилися до акції «Я мрію про мир».

Учні Летківського ЗЗСО І-ІІІ ст. взяли участь в проєкті "Парасольки МИРУ",  якими оздобили коридори школи. "Дитячий потяг творчості" учні початкових класів розфарбували позитивними яскравими фарбами добра.

У Савинецькому ЗЗСО І-ІІІ ст., Капустянському ЗЗСО І-ІІІ ст. організовано  виставки малюнків до Дня миру,  перегляд  відеороликів, присвячених Всесвітньому дню миру.

У  Летківському ЗДО «Пролісок» на  інтегрованому занятті в старшій групі «Хай буде мир учні  міркували  про мир.  Вивчали мирилку  «Не сварімося»та створювали композицію «Долоньки миру» вихованці  середньої  групи.  У закладі також проведено виховний захід на тему «Дружба та мир значно кращі за сварку».

Управління освіти, культури, туризму, молоді і спорту Тростянецької селищної ради