Професійна допомога родинам

Дата: 22.09.2021 08:21

21 вересня фахівцем із соціальної роботи КЗ "Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг" Катериною Бурковською на території сіл Тростянчик, Велика Стратіївка було відвідано 4 сім'ї, в яких виховується 11 дітей.

Основним завданням спеціалістів при відвідуванні сімей є професійна допомога родинам у визначенні причин власних проблем і подальший спільний пошук можливостей для їх вирішення шляхом надання комплексу соціальних послуг.

Під час візиту з батьками проведено бесіди стосовно поліпшення житлово-побутових умов та санітарно-гігієнічних норм, в яких перебувають діти, проведено попереджувально-роз’яснювальну роботу щодо наслідків неналежного виконання батьківських обов’язків, профілактики вчинення домашнього насильства і профілактики ризиків залежностей.

Нажаль, не всі батьки підтримують належні санітарно-гігієнічні умови проживання. При відвідуванні сімей з’ясовано, що основними проблемами батьків є: безробіття, низький рівень виховного потенціалу батьків, неналежне виконання батьківських обов’язків та догляд за дітьми, проблеми спілкування батьків та дітей.