«Велике будівництво» зайшло в Тростянецьку громаду

Дата: 29.09.2021 11:25

Тривають ремонтні роботи в межах проекту «Велике будівництво» дороги державного значення Р-33 Вінниця - Турбів - Гайсин - Балта - Велика Михайлівка - /М-16/.

Наразі ремонтники вже зайшли на територію Тростянецької селищної територіальної громади – ремонтують дорогу в Будах.

На ділянках автошляхів заплановано: фрезерування старого покриття, поширення проїзної частини дороги до нормативних показників; влаштування шару регенерації; влаштування вирівнюючого шару;  влаштування верхнього шару; нанесення горизонтальної розмітки; встановлення нових дорожніх знаків.

Траса Р-33 - амбітний проєкт, який реалізується за сприяння народного депутата України Миколи Кучера, який докладає максимум зусиль, щоб покращити стан доріг у 17 окрузі. Планується виконати відновлення дорожнього полотна на ділянці протяжністю 68 км. Згідно з тендерною документацію загальна сума для підготовки проєктної документації та запланованих робіт на п'яти ділянках сягає майже 1,5 млрд грн. На об’єкт залучено 120 працівників і 40 одиниць сучасної техніки.

В рамках проєктних рішень буде зроблене нове дорожнє покриття, посилена конструкція дорожнього одягу та передбачені заходи проти утворення коліи?ності, збільшиться пропускна спроможність. Заплановано оновлення освітлення у населених пунктах, облаштування тротуарів та підсвічених переходів, а на в'їздах у населені пункти також з'являться так звані гасники швидкості, і ще будуть встановлені нові автобусні зупинки та облаштована супутня до них інфраструктура. У рамках проєктного рішення нові шари асфальтобетону становитимуть понад 30 см.

Завдяки ремонтно-будівельним роботам дорога стане безпечнішою. Збільшиться її пропускна спроможність.

Також наближається до завершення ремонт дороги місцевого сполучення, яка іде від траси Р-33 до в’їзду в Гордіївку.

Шановні водії, будьте уважні та обережні, неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, знижуйте швидкість в місцях проведення ремонтних робіт!

Фото без опису  Фото без опису Фото без опису