«Здорові немовлята!»

Дата: 29.09.2021 20:53

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» щорічно проводить акції з метою забезпечення дитячих лікарень якісним медичним обладнанням. Кожна акція має різний медичний напрямок.

З 1 квітня по 29 вересня 2021 року Тростянецька територіальна громада долучилась до XVІ Всеукраїнської благодійної акція «Серце до серця» з метою збору коштів на закупівлю неонатального медичного обладнання у дитячі лікарні.

Новонароджені діти потребують особливого догляду та безпеки. Саме від того, як ми забезпечимо своєчасну діагностику передчасно народженим дітям або дітям з різними патологіями та вадами, залежить, яким буде здоров’я населення нашої країни.

За даними медичної статистики біля 10 % діток не можуть самостійно розпочати якісне життя після народження та потребують медичної допомоги, яка є надзвичайно високовартісною. Найбільш уразливою ланкою пацієнтів є дітки, які народилися передчасно – раніше 37 тижнів внутрішньоутробного розвитку, діти з гіпоксичним пошкодженням головного мозку та діти з уродженими вадами розвитку. Тільки об’єднавшись ми зможемо допомогти малюкам побачити цей світ.

Спільними зусиллями органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, установами, організаціями, закладами та приватними підприємцями зібрано 23 790. 35 грн.

Всі зібрані кошти перераховані на рахунок фонду.

Дякуємо всім за небайдужість! Творімо добро разом!

Управління освіти, культури, туризму, молоді і спорту селищної ради